Makedonya'da Üniversite EĞİTİmİ

Üniversite kapılarını sonuna kadar açarak öğrencileri davet eden Makedonya, Eurostar Makedonya Eğitim  merkezi olarak danışmanlığımız ile bu ülkede okumak isteyen öğrencileri çok güzel üniversiteler ve bölümlere kabul etmektedir.

Makedonya toprakları üzerinde yer alan ne kadar kurs, akademi, üniversite ve eğitim merkezi var ise hepsi ile temasa geçip sizin için içlerinden en iyi olanlarını seçerek, bunlar hakkında derin araştırmalar yaptık. Bu hizmetten yararlanmak için eğitim danışmanlarımızla temasa geçmelisiniz.

Makedonya’da Üniversite Eğitim Sistemi ve Seçenekleri

Makedonya'da eğitim alacak olan öğrenciler bu eğitimi Makedonca dili ile alacaktırlar. Aldıkları eğitim ise çoğunlukla devlet üniversiteleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Üniversite eğitimi için Makedonya'yı tercih edenlerin yapması gereken tek şey lisans eğitimi için gerekli olan tüm belgeleri hazırlamaktır.

Sizleri bir dil programına kayıt ettiren Eurostar Makedonya Eğitim Merkezi sizlerin Makedonca öğrenerek bir devlet üniversitesinde okumanızı sağlamaktadır.

Eurostar Makedonya Eğitim Merkezi  bu ülkede yer alan devlet üniversitelerinin temsilciliğini yapmaktadır.

 Eurostar Makedonya Eğitim Merkezi sizlere her konuda yardımcı olmaktadır;

Bizler sizlerin Makedonya'da okumak istediğiniz bölüm hakkında detaylı bir şekilde bilgilenmenizi sağlayıp, seçtiğiniz programın diğer ülkeler ile kıyasının yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Istediginiz programin bulundugu okula basvurunuzu gerçeklestirip, kabul edilmesi için çaba sarf ediyoruz.

Kabul edildiğiniz okul için kayıt işlemlerini başlatıp bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Makedonya, şehir, üniversite, program hakkında merak ettiğiniz her şeyi cevaplandırarak içine gireceğiniz ortamı tanıtıyoruz.

Ulaşım, konaklama ve vize işlemleri gibi alanlarda sizlere gerekli desteği sunuyoruz.

Her konuda ve her sorununuzla yakından ilgilenip danışmanlık hizmetlerimizi her alana yayarak gerçekleştiriyoruz.

Makedonya'da eğitim ve yaşam maliyeti;

Makedon üniversitelerinin öğrencilerinden talep ettiği yıllık gider 1000€ ve 3000€ arasında

değişiklik göstermektedir. Fiyatlarda ki değişikliği tetikleyen unsur bölüm farklılıklarıdır.

Bu ülkede yaşamanın maliyeti ise tabi ki yaşanacak şehre göre değişim gösterse de  bir öğrenci ortalama 300€ ile rahatlıkla geçinebilmektedir.

Eşyaları da hali hazırda dayanmış döşenmiş olan temiz bir evin ortalama kira bedeli bu ülkede 150€ ile 200€ arlığındadır.

Sizler için en hesaplı olan konaklama şekli ise birden fazla arkadaş birleşerek ev kiralamasıdır. Bu sayede oldukça düşük kira maliyetleri oluşmaktadır.

Her ne kadar boş yer olmasa da Makedonya'da okullarında kendi yurtları bulunmaktadır.

Eurostar Makedonya Eğitim danışmanlarımızın sizlere en uygun konaklama şekli veya tercihleriniz doğrultusunda oluşacak konaklama imkanlarını ve yaşam maliyetlerini detaylarıyla sizlere vereceğini bilmenizi isteriz.

Eurostar Makedonya Eğitim Merkezi olarak Makedonya’da Çalıştığımız Üniversiteler;

Goce Delcev Üniversitesi

St. Kliment Ohridski Üniversitesi

Üsküp Kiril i Metodi Üniversitesi  

Danışmanı olduğumuz bu üniversiteler ve bölümleri hakkında elde etmek istediğiniz tüm detaylı bilgiler danışmanlarımızda sizlere sunulmak üzere beklemektedir.

HakkImIzda

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Danışmanlığı yurtdışında ve yurdumuzda başlattığı eğitim danışmanlık ve hizmetini Türkiye'de ve yurt dışında başarı ve titizlikle sürdürmektedir. EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi yurtdışında bulundukları ülkelerde uluslar arası öğrencilere hizmet vermek amacı ile öğrencinin bireysel ve toplumsal yaşamın ve kademesini belirleyen kaliteye ve sürekliliğini tamamlanmayan, zamanın geri alınamayacağı gibi yarıda bırakılan hiçbir eğitimin yararlı olmayacağı, yarım bırakılan hiçbir hizmetin de faydası olmayacaktır ...
Devamı...

ILETISIM

Istanbul Merkez kayit ofisi :

Istiklal Caddesi No:49 (Mavi han ) kat:5 Taksim/ Istanbul/ Türkiye

Istanbul Tel : 0212 244 66 00

Istanbul Faks: 0212 244 66 01

Mail Adreslerimiz:
info@yurtdisindaegitim.com.tr