SOSYAL AKTİVİTELER

Makedonya Üniversitelerinin en önemli tarafı, öğrencilere gezi ve bol bol sosyal aktivite yapabilme imkany sağlamasıdır. Her gün ve hafta sonları uygulanan bir aktivite programı vardır.

Sosyal aktiviteler, gençlerin etkileşim içinde bulunarak dillerini geliştirebilmelerine, pratik yapmalarına olanak sağlaması açısından önemlidir.

Hafta içi yapılan gezilerde, yakın bölgeler seçilir. Daha çok müze, tarihi yerler, eğlence parkları ve alışveriş merkezlerine gidilir.

Bunun durumda hafta sonları, yakın şehirlere daha uzun süreli geziler düzenlenir. Futbol, basketbol, yüzme, trekking, bungee jumping, go-kart, paintball, bowling gibi eğlenceli takım oyunlarına katılırlar.

Düzenlenen piknikler ve mangal partilerinde öğrenciler, birbirleriyle kaynaşma ve bu sayede de pratik yapma imkanı bulurlar. Ayrıca farklı kültürleri de tanırlar.

HakkImIzda

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Danışmanlığı yurtdışında ve yurdumuzda başlattığı eğitim danışmanlık ve hizmetini Türkiye'de ve yurt dışında başarı ve titizlikle sürdürmektedir. EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi yurtdışında bulundukları ülkelerde uluslar arası öğrencilere hizmet vermek amacı ile öğrencinin bireysel ve toplumsal yaşamın ve kademesini belirleyen kaliteye ve sürekliliğini tamamlanmayan, zamanın geri alınamayacağı gibi yarıda bırakılan hiçbir eğitimin yararlı olmayacağı, yarım bırakılan hiçbir hizmetin de faydası olmayacaktır ...
Devamı...

ILETISIM

Istanbul Merkez kayit ofisi :

Istiklal Caddesi No:49 (Mavi han ) kat:5 Taksim/ Istanbul/ Türkiye

Istanbul Tel : 0212 244 66 00

Istanbul Faks: 0212 244 66 01

Mail Adreslerimiz:
info@yurtdisindaegitim.com.tr