Makedonya Mit Üniversitesi

Makedonya Mit Üniversitesi başkent Üsküp’te kurulmuştur. Kurucusu Biljana Apostolova’dır.

Modern iş dünyasının çalışanları, geleceğin belirsizlik ve ilgili konuları kapsayan ve ilgili adımları bilgi ve beceriyle, yetenekleri geliştirerek profesyoneller yetiştirilmektedir.

Modern iş dünyasının çalışanları, geleceğin belirsizlik ve ilgili konuları kapsayan ve ilgili adımları bilgi ve beceriyle, yetenekleri geliştirerek profesyoneller yetiştirilmektedir.

Modern sınıflarda 15-20 kişilik sınıflarda eğilimler ve tutarlı zorunlu uygulamalı dersler ile müfredatları gereğide üretgen araştırmacı bilgi edinme yollarını üreten kaliteyi yakalıyor.

Uluslararası iş dünyasına başarılı bir ortamda kaliteli kadrolar ile modern tasarım ve özel ilgi ile makedonya’da bulunan özel üniversitelerden biri olan Mit Üniversitesi kalitesi teşvik ediçi bir konumdadır.

Avrupa Müfredatı ile bilgi akışı, müfredat üreten ve teknolojileri takip eden, Mit üniversitesi ingilizce ve Makedonca eğitim dilleri ile uluslararası kabul görmüş kaliteli eğitim veren Makedonya’nın özel üniversitesidir.

ERASMUS MUNDUS programı faaliyeti nihai sonucu olarak eğitim süresince öğrenci değişimi, eğitim boyunca özel ilgi ile uluslararası standartlarda eğitim veriliyor. Uygulamalı dersle desteklen teorik iş yönleri kazandıracak deneyimler önem kazanıyor. Makedonya devletine ve uluslararası gelen öğrencilerin yüksek standart, şeffaflık ve kalite kazanması ile gereken bilgi teknolojileri ayrıca ihtiyacı karşılayacak ve modern eğitim görmüş insanlar, eğitim odaklı cesur öğrencilerini EuroStar Makedonya Eğitim Merkezi ile bekliyor.

Global dünya bakışına katkı sağlayacak hızlı gelişim ihtiyacını modern binasında EuroStar İle başvuruları kabul eden Mit Üniversitesi temsilciliğinde okuyacak öğrencilerimiz Mit üniversitesinin laboratuarları, kütüphanesi ile yönetim idaresi hizmetlerinden, internet ağ ile erişim sağlayabiliyor. Artan ilgi nedeniyle çalışma programları olarak 6 fakültede eğitim makedonca ve ingilizce olarak veriliyor.

Fakülteler ve Bölümler:

Mimarlık Fakültesi

Turizm Fakültesi

Gastronomi Akademisi

Bilgisayar Bilimleri ve Teknoloji Fakültesi

 • Bilgi Teknolojisi
 • Web Programlama
 • Sistem Yönetimi
 • İşletme Enformatiği
 • Sistem Mühendisliği

Yönetim Bilimleri Fakültesi

 • Yönetim
 • Finansal Yönetim
 • Tıbbi Yönetim
 • Kamu ve Yerel Yönetim
 • Güvenlik ve Mali Kontrol

Çevre Kaynakları Yönetimi Fakültesi

 • Tarım Ticareti
 • Çevresel Kaynakların Yönetimi

HakkImIzda

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Danışmanlığı yurtdışında ve yurdumuzda başlattığı eğitim danışmanlık ve hizmetini Türkiye'de ve yurt dışında başarı ve titizlikle sürdürmektedir. EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi yurtdışında bulundukları ülkelerde uluslar arası öğrencilere hizmet vermek amacı ile öğrencinin bireysel ve toplumsal yaşamın ve kademesini belirleyen kaliteye ve sürekliliğini tamamlanmayan, zamanın geri alınamayacağı gibi yarıda bırakılan hiçbir eğitimin yararlı olmayacağı, yarım bırakılan hiçbir hizmetin de faydası olmayacaktır ...
Devamı...

İletİŞİm

İstanbul Merkez kayıt ofisi :

İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han ) kat:5 Taksim/ İstanbul/ Türkiye

İstanbul Tel : 0212 244 66 00

İstanbul Faks: 0212 244 66 01

Mail Adreslerimiz:
info@yurtdisindaegitim.com.tr