STRUGA ÜNİVERSİTESİ

KESİN KAYIT GARANTİSİ

Sevgili anne babalar değerli öğrenciler Makedonya'daki üniversitelerle yapmış olduğumuz anlaşmalar çerçevesinde Türkiye'den gelecek olan öğrenciler için Eurostar'a verilen kontenjan dahilinde %100 kesin kayıt garantisi veriyoruz. Önemle Duyurulur.

%100 Üniversiteye başlama garantisi veremeyen firmalara ve şahıslara dikkat edin.

MAKEDONYA'DA ÜNİVERSİTE

EUROSTAR İMKANLARIYLA STRUGA ÜNİVERSİTESİ'NDE TÜRKÇE EĞİTİM İMKANLARI

Makedonya’da bulunan Üniversitesi ile yapmış olduğumuz anlaşmalar çerçevesinde Üniversitesine öğrenci kayıtları başlamıştır. Önemle duyurulur.

Üniversitesi Bölümler
1. Hukuk
2. Finans ve Pazarlama
3. Bilgisayar Mühendisliği
4. Diplomasi ve Uluslararası İlişkiler
5. Kriminoloji ve Dedektiflik 
6. İş Ekonomisi  

Üniversitesi

Bölümler Türkçe dili ile veriliyor. Kontenjanlarda yerinizi hemen aldıralım Üniversiteli olun.
Avrupa-College oluşumuna uzun bir zaman yüksek-öğrenim kurumu olarak 2007-2008 öğretim yılında eğitim-öğretime enstitü olarak kurulmuştur.

Uluslararası politika ve akreditasyon sağlayan, ekonomik kalkınma için üç kolej cevre yönetimi için kalkınma adına International University adını almıştır.

Modern dünyaya kaliteli personel ile kaliteli eğitim, öğrencilerine düşünmek, araştırıcı, uygulayıcı aktiflik bilgi becerileri kazandırmaktadır. Vizyon ve misyon olarak yabancı kurumların desteğini alarak yoluna devam etmektedir.

İngiltere Kensington College ve London City College, Amerikan Heritage Üniversitesi endüstri standartları gereği Hy sınıf Avrupa iş yeterliliği lisansı (EBCL) sunmaktadır. İngiliz iş grubu ile tanınan bu gruplar seckin kişi ve kurumlar desteğini almıştır.

International University tamamen eğitim ve öğrencilerinin başarısı için yüksek kaliteli bir fırsat sunuyor. Mesleki alanlar fırsatı teknolojilerin son gelişmeleri kullanarak yaratıcı stratejileri kullanarak öğrencilere yardımcı oluyor. Eğitim ve günlük yaşamda teorik bilgileri, uygulama ve yeni yöntemlerin kullanılması sağlanıyor.

Öğrencilerimizin etnik varlığı ve farklı kültürler tanıyacağı uluslararası arkadaşları ile kampüs içinde restorant, cafe, kütüphane, laboratuar, çalışma odaları, 15-20 kişilik sınıfları ile refah ve sosyal ortam oluşturulabilir bir ortam sağlanıyor.

Küresel ilerleme, çeşitlendirme, sosyal sorumluluk ile yetenekleri ve becerileri yaratmak ve profesyonel bireyler yetiştiren International University makedonyada örnek oluşturabilecek hedefler belirlenerek adını duyurmuştur. Kontenjanlar EuroStar ile alıyor başvurular gerçekleşip üniversiteli oluyorsunuz.

Fakülte ve Bölümler

İktisadi Bilimler Fakültesi

  • Ekonomi-İş
  • Pazarlama ve Finansal Yönetim

Hukuk Fakültesi

  • Hukuk
  • Dedektifler ve Kriminoloji

Siyasal Bilgiler Fakültesi

  • Diplomasi ve Uluslararası İlişkiler

Bilgi Teknolojisi Fakültesi

  • Bilgisayar Bilimleri

HakkImIzda

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Danışmanlığı yurtdışında ve yurdumuzda başlattığı eğitim danışmanlık ve hizmetini Türkiye'de ve yurt dışında başarı ve titizlikle sürdürmektedir. EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi yurtdışında bulundukları ülkelerde uluslar arası öğrencilere hizmet vermek amacı ile öğrencinin bireysel ve toplumsal yaşamın ve kademesini belirleyen kaliteye ve sürekliliğini tamamlanmayan, zamanın geri alınamayacağı gibi yarıda bırakılan hiçbir eğitimin yararlı olmayacağı, yarım bırakılan hiçbir hizmetin de faydası olmayacaktır ...
Devamı...

İletİŞİm

İstanbul Merkez kayıt ofisi :

İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han ) kat:5 Taksim/ İstanbul/ Türkiye

İstanbul Tel : 0212 244 66 00

İstanbul Faks: 0212 244 66 01

Mail Adreslerimiz:
info@yurtdisindaegitim.com.tr