MAKEDONYA KAYAK MERKEZLERİ

 

MAKEDONYA KAYAK MERKEZLERİ

Kışın sert soğuklarını en iyi şekilde değerlendirmenin bir diğer yolu ise tabi ki kurulan kayak merkezlerinde eğlenceli vakitler geçirmektedir. Makedonya ülkesi, devasa dağlarından kış aylarında bu şekilde de faydalanabilmektedir. Tetovo’yı bağrına saban Şar dağı eteklerinde kurulmuş olan Popova Şapka kayak merkezi ve Üsküp sehrine 1 saat uzaklikta olan Mavrova kayak merkezleri bunlara birer örnektir. Dağların en tepesinden aşağılara doğru hazırlanmış olan pistlerde yapılan kayak aktivitesi oldukça eğlenceli anlara imza atmaktadır.
Pistin etrafındaki çam ağaçları yağan tüm kara rağmen yeşilliğini koruması, doğanın inanılmaz bir renk cümbüşünü ortaya çıkarmaktadır. Buraya eğitim görmek için gelen öğrenciler bile bu hizmetlerden faydalanabilmektedirler. Kayak merkezlerinde çalışan personellerin neredeyse tamamı Türkçe bilmektedir. Böylece asla yabancılık çekmeyeceksiniz. Bunun yanı sıra tabi ki Makedonya’nın ekonomik bakımdan makul olması da bir diğer faktördür.


Fiyatlarındaki inanılmaz ucuzluk kayak merkezlerinde de görülebilmektedir. Bu topraklara okumak için geldiğiniz zaman, okulun stresini üzerinizden atmak istediğinizde bütçe hesabı yapmanıza gerek yoktur. Çünkü hemen her yerde olduğu gibi kayak merkezleri de oldukça uygun tarifelerle hizmet sunmaktadır. Kış sporları alanlarına gittiğiniz zaman kayak takımlarınız yoksa personeller size uygun kayak takımlarını hemen temin ederler.
Tepeye ulaşmanız için sağlanan teleferik hizmeti de yorucu bir tepe yolculuğunu ortadan kaldırmış oluyor. Teleferiklerle hiç yorulmadan tepe vardıktan sonra eğlenceye başlayabilirsiniz. Bu merkezlerde ayrıca kayak hocaları da yer almaktadır. Böylece hiç eğitimi olmayanlar da kısa bir kurstan sonra harekete geçebilirler. Düzenli olarak kontrol altına alınan bölgede kaybolmanız imkânsızdır. Hatta olası bir sağlık problemi anında hemen müdahale edilebilmesi için ekipler sürekli olarak alarmda tutulur.
Kayak merkezleri için konumlandırılmış olan konaklama alanlarında haftalarca kalabileceğiniz gibi sauna, hamam, sağlık havuzu, fitness salonu ve havuz etkinliklerinden de faydalanabilirsiniz. Normalde kayak pistlerinin işletmeleri saat 17.00’dan sonra etkinliği durdururlar fakat Makedonya’daki kayak merkezlerinde asıl eğlence 17.00’dan sonra başlamaktadır. Akşam geç saate kadar sağlanan aktivitede dilediğinizce eğlenebilirsiniz. İnanılmaz bir güzellikte düzenlenen ışıklandırma sonucu pist alanı harika bir görünüme ulaşır.
                                                                                                            

Bembeyaz kar birden bire mavi – mor bir renge bürünür. Gece vakitlerinde kaymak çok ayrı bir zevki oluşturur. Dünyada çok az rastlanan akşamsefası, yarattığı eğlencenin yanı sıra, sıra dışı bir görünüm meydana getirmektedir. Gecenin karanlığında oluşan rengârenk görünüm, eğlence yaşamak isteyenlerin ilgi odağı haline gelir. Gecenin zifiri karanlığını delen ışıklandırmalar, kayak faaliyetini daha da çekici kılmıştır. Makedonya Cumhuriyet’i bu ve benzeri daha birçok doğal güzelliği ile göz kamaştırmaktadır. Ve tabi ki tarihi eserleri de unutmamak gerekir. Bu bölgede eğitim görmek isterseniz vakit buldukça gönlünüzce eğlenme avantajını da yakalamış olursunuz. Sunulan uygun fiyatlar da yüzünüzü güldürecektir.
Makedonya’da eğitim gören öğrenciler kayak merkezlerine giderek keyifli vakit geçirebilirler. Otel fiyatlarının uygun olması ve gece kayma seçeneğinin de olması Makedonya kayak merkezlerini tercih etme sebepleri arasında bulunmaktadır. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte tatil yapmaya karar verdiyseniz villa kiralama şansınız da bulunmaktadır. Dilediğiniz villayı uygun maliyetlerle kiralayabilirsiniz. Gece muhteşem kar manzarasını seyrederek fotoğraflar çekebilir ya da gece kayma deneyimini yaşayabilirsiniz.
 Hem gece hem de gündüz kayma fırsatı elde edebileceğiniz ülke de otele kadar isterseniz kayarak gidebilirsiniz. Otantik Makedonya atmosferinde muhteşem bir kış sefası sürebilirsiniz.
Makedonya Kayak merkezleri, otelleri ve gezilecek yerleri hakkında ayrıntılı bilgi için Eurostar yurtdışı Eğitim merkezi uzman kadrosuyla hizmetinizdedir. En doğru tercihi yapabilmeniz için Eurostar danışmanlık ve rehberlik hizmeti vermektedir. Makedonya’da eğitimiz sırasında gereksinim duyacağınız konaklama, ulaşım gibi birçok konuda sizlere destek sağlamaktadır.

HakkImIzda

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Danışmanlığı yurtdışında ve yurdumuzda başlattığı eğitim danışmanlık ve hizmetini Türkiye'de ve yurt dışında başarı ve titizlikle sürdürmektedir. EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi yurtdışında bulundukları ülkelerde uluslar arası öğrencilere hizmet vermek amacı ile öğrencinin bireysel ve toplumsal yaşamın ve kademesini belirleyen kaliteye ve sürekliliğini tamamlanmayan, zamanın geri alınamayacağı gibi yarıda bırakılan hiçbir eğitimin yararlı olmayacağı, yarım bırakılan hiçbir hizmetin de faydası olmayacaktır ...
Devamı...

ILETISIM

Istanbul Merkez kayit ofisi :

Istiklal Caddesi No:49 (Mavi han ) kat:5 Taksim/ Istanbul/ Türkiye

Istanbul Tel : 0212 244 66 00

Istanbul Faks: 0212 244 66 01

Mail Adreslerimiz:
info@yurtdisindaegitim.com.tr