Makedonya'da TÜrkÇe EĞİtİm

 

http://vietnamcentrepoint.edu.vn/image1/1%20My/hoc%20xu%20nguoi%202.jpg

Ana dilde eğitim veren bir üniversitede okumak istiyorsanız Makedonya’yı tercih edebilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız. Avrupa’nın göbeğinde, üstelik Makedonyada Türkçe Eğitim alabileceksiniz. Pek çok Türk öğrenci gibi siz de yurtdışında üniversite okuma şansınızı kullanabilir üstelik bunu kendi dilinizde yapabilirsiniz. YÖK tarafından tanınan ve denkliği olan üniversiteler Bologna Eğitim Kriterlerine uygun eğitimler vermektedir. Mavi diploma alabileceğiniz okullarda aynı zamanda Erasmus Öğrenci Değişim Programlarından da yararlanabilir, farklı Avrupa ülkelerinde eğitiminize devam edebilirsiniz. Türkçe eğitim alabileceğiniz Uluslararası Üniversitesi, Makedonya Mit Üniversitesi, Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi, Üsküp Turizm Üniversitesi ve Makedonya Üsküp Fon Üniversitesi seçeneklerinden birinden yararlanabilir ve geleceğinize parlak bir kariyer hediye edebilirsiniz. Son derece ekonomik harç bedelleri olan ve yüksek kalitede eğitimler veren üniversitelerde istediğiniz bölümde, hiçbir sınava girmeden okuyabilirsiniz. En popüler bölümler arasında olan Hukuk, Diploması ve Uluslararası İlişkiler, Bilgisayar Mühendisliği, Ekonomi, Pazarlama ve Finans, Mimarlık, Psikoloji, Turizm Otelcilik, Gastronomi, Okul Öncesi Öğretmenliği gibi pek çok bölümden birini seçerek hayalinizdeki mesleği yapma şansı elde edebilirsiniz.

http://cdn.umb.edu/images/life_on_campus/DOS_Home.jpg

LYS ve YGS sınavlarına girmeden Makedonyada Türkçe eğitim alabileceğiniz bu fırsatı yakalamak ve başvuru yapmak için hemen size en yakın Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi ofisine gidebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Kayıt işlemlerinizde, ucuz uçak biletinize değin pek çok konuda size yardımcı olacak danışmanlarınız ile konforlu bir eğitim hayatı sürdürebilirsiniz.

  • Makedonyada Türkçe Eğitim Veren Üniversiteler
  • 1-Uluslararası Üniversitesi
  • 2-Makedonya Mit üniversitesi
  • 3-Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi
  • 4-Üsküp Turizm üniversitesi
  • 5-Makedonya Üsküp Fon Üniversitesi

 

 

HakkImIzda

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Danışmanlığı yurtdışında ve yurdumuzda başlattığı eğitim danışmanlık ve hizmetini Türkiye'de ve yurt dışında başarı ve titizlikle sürdürmektedir. EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi yurtdışında bulundukları ülkelerde uluslar arası öğrencilere hizmet vermek amacı ile öğrencinin bireysel ve toplumsal yaşamın ve kademesini belirleyen kaliteye ve sürekliliğini tamamlanmayan, zamanın geri alınamayacağı gibi yarıda bırakılan hiçbir eğitimin yararlı olmayacağı, yarım bırakılan hiçbir hizmetin de faydası olmayacaktır ...
Devamı...

ILETISIM

Istanbul Merkez kayit ofisi :

Istiklal Caddesi No:49 (Mavi han ) kat:5 Taksim/ Istanbul/ Türkiye

Istanbul Tel : 0212 244 66 00

Istanbul Faks: 0212 244 66 01

Mail Adreslerimiz:
info@yurtdisindaegitim.com.tr