Üniversitesi


2007 yılında Avrupa-College   olarak eğitim hayatına  üç fakülte başlayan Makedonya Uluslararası Üniversitesi 2008 yılında Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından denklik belgesi aldıktan sonra adını ' International University' olarak değiştirmiştir. Kaliteli kadrosu ve çok sayıda yerli ve yabancı kurumların desteği eğitim hayatına devam eden Makedonya Uluslararası Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Bilgi Teknolojisi Fakültesi için akreditif yani denkli belgesi alan Üniversite öğrencilerine  tüm imkânlarını sunmaktadır. ayrıca Akademik, öğretim, araştırma, uygulama, yayın faaliyetlerinde öğrenciye destek olmaktadır.

ÖSS sarti gerekmeden, Türkiye’den gelen öğrencilerin sıkıntı yaşamadan eğitim hayatlarına devam edebildiği Makedonya Uluslararası Üniversitesinde dilediğiniz bölümlerde okuma imkânına sahipsiniz. Üstelik Avrupa standartlarina göre eğitim; Tüm dünya ülkelerinde geçerli diploma ile Kaliteli, ekonomik ve pretijli kariyer yapma imkânlarına sahip olacaksınız. Türkiye'nin özel üniversitelerine göre çok daha uygun ücretlerde eğitim göreceğiniz Makedonya Uluslararası Üniversitesi Sizleri bekliyor.

 


Üniversite sinavini kazanamadım diye üzülme derdine artık son. Makedonya’da ki En kapsamlı üniversitesi olan Makedonya Uluslararası Üniversitesinde Üniversite de hiçbir sinav sarti gerekmeden istediginiz bölümde okuyabilirsiniz. Egitim olumsalligi ve imkânlarının yanı sıra ekonomik olarak Türkiye ve diğer ülkelerden daha ucuz olması nedeniyle yurt dışında okumak isteyen öğrencilerin en büyük tercih nedir. Binden fazla Türk öğrenci yükseköğrenim gördüğü Makedonya Uluslararası Üniversitesi diğer üniversitelere oranla kıyaslandığında çok daha ucuz ve hesaplıdır. Uluslararası Üniversitemizi tercih eden öğrencilere üniversitemizde, İngilizce, Arnavutça, Türkçe veya Makedonca eğitim alabilme imkânı sunulmaktadır.


Siz de ulusal ve uluslararası işgücü piyasasında başarılı olmak istiyorsanız hiçbir sınava gerek kalmadan kişisel gelişim ve özgüven açısından büyük avantajlar sağlayan Makedonya Uluslararası Üniversitesi sizi kendine güveni olan, bağımsız ve iş yaşamına hazır birey olarak hayata hazırlanmasını sağlar.
Üniversite hayatinda başarılı olmak istiyorsanız üniversitemiz yeterli bilgi ve mesleki becerileri veren nitelikli öğretim adına seçkin bir uluslararası üne sahiptir. Ulusal ve uluslararası işgücü piyasasında başarılı olmak için öğrencilerine gereken yeterli bilgi ve mesleki beceriler kazanmasını sağlar.

 

HakkImIzda

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Danışmanlığı yurtdisinda ve yurdumuzda baslattigi egitim danismanlik ve hizmetini Türkiye'de ve yurt disinda basari ve titizlikle sürdürmektedir. EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi yurtdışında bulundukları ülkelerde uluslar arası öğrencilere hizmet vermek amacı ile öğrencinin bireysel ve toplumsal yaşamın ve kademesini belirleyen kaliteye ve sürekliliğini tamamlanmayan, zamanın geri alınamayacağı gibi yarıda bırakılan hiçbir eğitimin yararlı olmayacağı, yarım bırakılan hiçbir hizmetin de faydası olmayacaktır ...
Devamı...

IletISIm

Istanbul Merkez kayit ofisi :

Istiklal Caddesi No:49 (Mavi han ) kat:5 Taksim/ Istanbul/ Türkiye

Istanbul Tel : 0212 244 66 00

Istanbul Faks: 0212 244 66 01

Mail Adreslerimiz:
info@yurtdisindaegitim.com.tr